Warszawa: Szkolenia Solr Unleashed

Niezbyt często przekazujemy informacje o szkoleniach związanych z Solr, jednak tym razem zrobimy wyjątek. Z zaprzyjaźnionej firmy przyszła do nas wiadomość o pierwszym w Polsce, certyfikowanym przez LucidWorks szkoleniu:

Szkolenie Solr Unleashed jest przeznaczone dla programistów, którzy chcieliby pisać różne aplikacje oparte na silniku wyszukiwania Solr. Kurs jest adresowany zarówno do początkujących, którzy robią pierwsze kroki z technologią Solr oraz dla bardziej zaawansowanych, którzy chcieliby w pełni poznać funkcjonalność i możliwości Apache Solr. Wymaga się jedynie podstawowej wiedzy z zakresu programowania w środowisku Java oraz własny laptop. Pod tym linkiem (http://www.findwise.com/vocabulary/term/41/solr-training) można zapoznać się szczegółowo z tematami poszczególnych modułów lekcyjnych. Jeżeli nie będziemy mieli gości z zagranicy, to choć materiały będą w języku angielskim, to samo szkolenie będzie przeprowadzone w języku polskim.

Zarejestrować się i zapłacić za szkolenie można poprzez wyżej wymienioną stronę:  (link Register today przy warszawskich szkoleniach). Dodatkowo dla naszych czytelników, po zarejestrowaniu i  wysłaniu maila z tytułem Solr.pl na  adres: pawel.wroblewski AT findwise.com organizator (firma Findwise) obiecała atrakcyjne upominki.

Do 25 sierpnie obowiązuje standardowa zniżka 10% (tzw. early birds discount).

Zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *